• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobowe programatory temperatury
Będą mnie interesowały Wasze programatory dobowe temperatury.
Czy jesteście w stanie służyć mi fachową pomocą w doborze?
Pod użytkownikiem e-mail_contact znajdują się wybrane wypowiedzi/pytania kierowane do naszej firmy drogą e-mailową. Nie jest to prawdziwy użytkownik forum.
  Odpowiedz
Oczywiście, chętnie pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni termostat. Czy przeglądał Pan już naszą ofertę? Jakie funkcje i możliwości Pana interesują? Polecam pobrać nasz katalog, dostępny pod poniższym linkiem:
Katalog
  Odpowiedz
Interesuje mnie jedna sztuka z dwoma czujnikami, bo mam taką sytuację, że mam obok dwie płyty grzewcze w jednym pomieszczeniu, tzn pokój i hol. Hol bym chciał mieć niezależnie sterowany.
A w pozostałych pomieszczeniach chce mieć regulatory z czujnikiem podłogowym i powietrznym.
Zakupiłem już u Was stosowne czujniki do zalania w betonie.
Jakieś wskazówki odnośnie zalewania tych czujników?
Pod użytkownikiem e-mail_contact znajdują się wybrane wypowiedzi/pytania kierowane do naszej firmy drogą e-mailową. Nie jest to prawdziwy użytkownik forum.
  Odpowiedz
Jeżeli chodzi o regulator dwustrefowy to mamy w sprzedaży termostat dwukanałoy IB-Tron 3100HT-2Z:
Link 3100HT-2Z

Jeżeli chodzi o regulator z czujnikiem temperatury powietrza i podłogi to mogę polecić model IB-Tron 1000HT lub IB-Tron 3100HT:
Link 1000HT
Link 3100HT

W kwestii montażu czujników podłogowych to najlepiej zamontować je w tulejkach/rurkach metalowych o średnicy wewnętrznej niewiele większej od średnicy czujnika. Całość można wypełnić pastą silikonową dla lepszego kontaktu termicznego. Koniec tulejki wystaje z wylewki i możemy swobodnie wsunąć czujnik. Odradzam bezpośrednie zalewanie czujnika, gdyż w razie ewentualnego uszkodzenia demontaż będzie kłopotliwy. No chyba że ze względów estetycznych nie ma innego wyjścia. Przewód czujnika można oczywiście prowadzić w peszlu elektrycznym.
  Odpowiedz
Dziękuję za porady.

Bardzo ładne są te programatory.
Mam jeszcze pytanie: Czy one ciągle świecą? Czy można podświetlenie wyłączyć?
  Odpowiedz
Podświetlenie zapala się po naciśnięciu dowolnego przycisku i gaśnie po pewnym czasie bezczynności. Modele "3100" dają więcej możliwości sterowania podświetleniem - można je dodatkowo ustawić jako zawsze włączone, zawsze wyłączone lub wybrać czas bezczynności od 10 do 60 sekund, po którym podświetlenie gaśnie.
W modelach "1000" czas bezczynności jest stały i wynosi kilkanaście sekund, nie można na stałe włączyć lub wyłączyć podświetlenia.
  Odpowiedz
Rozumiem.
To mnie satysfakcjonuje.
Na jesieni zakupię u Was te programatory.
Będziemy w kontakcie.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości