IB-Forum
Sterowanie by-passem - Wersja do druku

+- IB-Forum (http://www.ib-forum.net)
+-- Dział: Produkty (http://www.ib-forum.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Sterowniki i czujniki (http://www.ib-forum.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Dział: IB-Tron 1000GWC (http://www.ib-forum.net/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Sterowanie by-passem (/showthread.php?tid=123)Sterowanie by-passem - e-mail_contact - 2010-07-14

Witam. Istnieje możliwość kupienia sterownika z dodatkowym sterowaniem bypass'u rekuperatora? Jestem laikiem w elektronice, i nie wiem jakie przepustnice są dostępne na rynku, jakie siłowniki będą pasować do waszego sterownika. Proszę o radę.


RE: Sterowanie by-passem - d.baczek - 2010-07-14

Witam,

Sterownik posiadający opcję sterowania by-passem właśnie powstaje. Najprawdopodobniej będzie wdrożony do sprzedaży jeszcze przed końcem wakacji. Posiadamy przepustnice powietrza w różnych rozmiarach - proszę rzucić okiem na poniższy link:

Przepustnice, sklep

Przepustnice te są sterowane trójprzewodowo: jeden przewód jest podłączony na stałe z przewodem neutralnym sieci, a pomiędzy dwoma pozostałymi jest przełączana faza zasilania, w zależności od tego, czy przepustnica ma się otworzyć czy zamknąć. Przepustnice o takiej zasadzie sterowania współpracują z naszymi sterownikami.


RE: Sterowanie by-passem - e-mail_contact - 2010-07-14

Dziękuję za odpowiedz.
Nie posiadacie przepustnic trójnikowych, które by wybierały raz 1 kanał, raz 2-gi kanał? Idealnie pasowało by do gwc/czerpnia, również reku/bypass.
Proszę dać znać jak sterownik będzie gotowy.


RE: Sterowanie by-passem - d.baczek - 2010-07-14

Niestety nie posiadamy przepustnic trójdrogowych - zawsze "składamy" taką przepustnicę z dwóch przelotowych. Gdy nowy sterownik o którym rozmawialiśmy będzie gotowy, informacja o tym pojawi się na forum w następującym dziale:

IB-Tron 3100GWC, forum